Omlouváme se, na našem skladě právě probíhá inventura. Děkujeme za pochopení

  • Kategorie blogu

Hodnocení zákazníků

Zboží.cz

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Důležité informace (14.03.2020)
14.03.2020
Komentáře (0)

Důležité informace (14.03.2020)

E-shop funguje bez omezení!

Zítra zabalíme všechny objednávky a v pondělí expedujeme přes DPD, Zásilkovnu a Českou poštu. Zároveň i během neděle zodpovíme všechny Vaše dotazy a připomínky na všech komunikačních kanálech.

Doprava zásilek se ze dne na den nepřeruší! Výhledově může na čas nastat zpožďování v doručení, ale nepřestane se doručovat. Nepřestalo se zatím v Itálii (včetně červené zóny), kde eshopy jedou. V Hubei se přestalo doručovat až po mnoha týdnech karantény.

V Hubei došlo v kritickém momentu epidemie ke zpožďováni poprvé v momentě, kdy byly dopravci prioritně využívání pro přepravu potravin a zdravotnického materiálu. A ještě krátce předtím v momentě, kdy dopravci rozdělili zaměstnance jednotlivých dep minimálně na dvě skupiny, které se nepotkají.

Po celou dobu předtím byl rozvoz na adresy v Hubei zachován. Úplné přerušení rozvozu zásilek nastalo až mnoho týdnů po karanténě. V Itálii zatím funguje rozvoz včetně importu z okolních zemí.

Zásilkovna by měla mít dnes aktualizovaný seznam svých poboček, které budou v provozu. Dle jejich vyjádření se dnešní nařízení ani jejich poboček netýká. Ale záleží samozřejmě na konkrétním provozovateli dané pobočky, zda bude mít otevřeno. Proto prosím zvažte výběr pobočky vzhledem k možnému zpřísnění současně platných nařízení. Ideálně večerky, potraviny, drogerie a trafiky s denním tiskem.
Dobírky se dají platit pouze kartou. Výdejní místa mají zakázáno manipulovat s hotovostí.

Více najdete ve vyjádření Zásilkovny: https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-informace-pro-vydejni-mista/

DPD jezdí na adresy bez omezení. DPD Pickup zase podle jejich vyjádření být omezené mohou viz: https://www.dpd.com/cz/business_customers/jak_dorucujeme_radost/novinky

Česká pošta doručuje bez omezení, kromě lidí v karanténě. K těm přistupuje dle těchto pravidel a zásilky jim nechává k vyzvednutí na poště: https://www.ceskaposta.cz/-/opatreni-vydane-generalnim-reditelem-ceske-posty-romanem-knapem

Naše oddělení příjmu a expedice pracuje už víc jak měsíc ve speciálním režimu, kde pracují dvě oddělené skupiny pracovníku a v případě jedné skupiny ji může zastoupit skupina druhá. Vše se u nás několikrát denně dezinfikuje. Všichni naši pracovníci jsou poučeni o rizicích a možnostech ochrany svého zdraví.

Prozatím je až do odvolání zrušen i osobní odběr u nás na skladě v Havířově.

O dalším vývoji situace Vás budeme informovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkuji za Vaše pochopení.

S přáním pevného zdraví
Lukáš Řezáč

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Napsali o nás

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.