Omlouváme se, na našem skladě právě probíhá inventura. Děkujeme za pochopení

Hodnocení zákazníků

Zboží.cz

 1. Úvod
 2. Ohlédnutí za rokem 2019, plány na 2020
Ohlédnutí za rokem 2019, plány na 2020

Rok 2019 jsme ve zdraví přežili. Za celý rok jsme se opět rozrostli a splnili několik důležitých cílů.

Zde je malý seznam úspěchů, které předčily původní očekávání:

 • Oproti roku 2018 jsme zvýšili počet odeslaných objednávek na 3352 a obratem vyrostli 2,7 krát. Největší nárůst jsme zaznamenali samozřejmě během předvánoční sezóny, kdy jsme ze skladu expedovali někdy i 40 objednávek denně.
 • Upgrade kit pro Anet A8 pro nás překvapivě nestagnoval, ale také rostl. Prodali jsme těchto upgradů přes 200 do celého světa. Kromě prodeje na eBay začalo tento náš kit nabízet i několik dalších resselerů v Evropě.
 • Celý rok jsem vyvíjeli a testovali naši verzi tiskárny HEVO. Prodali jsme přes 40 kusů a nasbírali do konce roku dalších 55 předobjednávek.
 • Koncem roku jsme začali nabízet první z řady upgradů pro tiskárny Ender od Crealit - Desku SKR E3 DIP s nahraným českým firmwarem.

Bohužel ne vše šlo tak jak má a přicházely i problémy. Zde je výčet těch nejhorších:

 • S rostoucím počtem objednávek, začínala slábnout zákaznická a technická podpora. Ani doteď jsme se zatím nedostali do požadovaného stavu. Před pár týdny jsme začali přecházet na nový ticket systém, ale podcenili jsme překlenutí a špatně vyhodnotily naše požadavky na systém. Výsledkem je plno zatoulaných a neodepsaných zpráv rozprostřených po několika mailech, administraci eshopu, chatu SmartSupp a Facebook messengeru. Nyní přecházíme na jiný ticket system a máme nové lidi, kteří postupně začínají řešit všechny nevyřešené dotazy a problém.
 • Naše verze HEVO tiskáren dostala několik ran v podobě svolávacích akcí známých z automobilek. První naši chybou byl nedostatečně testovaný extruder s hotendem, kdy byl moc těžký a při vyšších rychlostech nedosahoval tisk požadované kvality. Vše jsme nakonec během října a listopadu zvládli a předělali jsme zákazníkům přes 20 tiskáren. Začínala se prodlužovat doba expedice dalších předobjednávek. Druhou chybou byla neodladěná aktualizace jedné verze firmwaru, která uzemnila základní desky, kdy nebylo možné zpátky nahrát starší nebo opravený firmware. Stalo se nám to v probíhající sezóně a celý problém jsme řešili téměř dva měsíce na více jak 35 tiskárnách. To posunulo expedici čekajících a nových objednávek téměř o další měsíc a půl. A aby toho nebylo málo, začala se ještě více výroba a expedice prodlužovat vlivem pomalých dodávek nových komponent a pro nás nevýhodných servisních smluv. Několik tiskáren, které jsme totiž prodali v několika kusových sériích, byly zatížený okamžitou výměnou nefunkční tiskárny do 48 hodin a smluvenými pokutami.
 • A poslední největší logistický problém se s námi již dva měsíce táhne s deskami SKR E3 DIP pro 3D tiskárny Ender od Creality. Poptávka mnohonásobně převýšila odhadovanou poptávku. A při problému jedné dodávky asi 30 desek (kdy se balík "ztratil" v celním skladu) v prosinci to začalo. Pokračovalo to další dodávkou 30 desek v lednu, kdy se při výkladce sdíleného kontejneru podařilo nějakému dobrákovi přejet ještěrkou několik balíků včetně toho našeho. Výčet zatím končí u prozatím neodeslaných desek, které měly 3. února letecky letět k nám. Dodavatel na základě nařízení tamní čínské vlády nemůže do skladu dříve než 10. února. Několik našich forwarderů a zprostředkovatelů nám oznámilo, že se toto opatření může ještě protáhnout, takže nám zatím nezvbývá nic jiného než sledovat situaci a čekat.

Museli jsme zavést na námi nabízené tiskárny HyperCube Evolution a základní desky SKR E3 DIP pořadník s předpokládaným datem expedice.

Pořadník s předpokládanými termíny expedice naleznete níže:

A na co se můžete těšit v roce 2020?

 • K tiskárnám HyperCube Evolution přibudou v druhé polovině roku dva sourozenci. Jeden menší a druhý větší. Pro více informací stačí sledovat níže uvedený web.
 • Spuštení produktové stránky HEVO.CZ, kde naleznete všechny námi nabízené a připravované tiskárny.
 • Na kupu upgradů pro tiskárny Ender 3, Ender 3 PRO a Ender 5. Všechny budou postupně přibývat v průběhu roku.
 • Vyčlenění celého sortimentu 3D tisku pod značku Rezac-Tech, kde dojde k rozšíření stávajícího sortimentu, vylepšení přehlednosti a provázání s hobby komunitou.
 • Rozšíření nákupní galerie Užitečnosti o další sortiment pro kutily, domácnost a sport.
 • Zlepšení zákaznické a technické podpory, kdy bude pro okamžité řešení dotazů a problémů k dispozici online chat a telefon. A pro vaše dotazy přes mail, FB a další komunikační kanály budete mít odpověď nejpozději do 48 hodin.
 • Budete se moc s námi potkat na několik výstavách, kde Vám naše tiskárny a upgrady rádi předvedeme. O plánovaných akcích se za včasu dozvíte zde na webu nebo našich FB stránkách.
Napsali o nás

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.